Hakkımızda

“Duygu Nişancı Jewellery” trendlere ayak uyduran, genç duruşa sahip olduğu kadar zamansız bir çizgiyi de beraberinde taşıyan ve fonksiyonelliği de ön planda tutan sade ama şık, üst segment bir takı markasıdır. Markanın kurucusu, Duygu Nişancı kendi hayal gücünden ve hepimizin içinde taşıdığı neşeli, çocuksu ve bir o kadar da güçlü kadından ilham alarak kaliteli, dikkat çekici, estetik ve pratik takıları ile kadınlara sesleniyor. Marka bünyesinde yer alan farklı koleksiyonlar her kadının içindeki başka bir kadın ruhuna sesleniyor.

 

 

 

 
 1988 yılında İstanbul’da doğan Duygu Nişancı , 2011 yılında Yeditepe Üniversitesi Moda ve Tekstil tasarımından mezun olduktan sonra Marka Yönetimi ve Personal Styling eğitimlerini aldıktan ve bir süre Londra ‘da kaldıktan sonra Türkiye’ye döndü. Birkaç özel sektörde çalıştıktan sonra , kendi işini kurmaya karar verdi. 2015 yılında kendi adı altında bir takı markası kurdu. 
 
"Bireylerin kendi tarzlarını yansıtıp, kendileri hakkında konuşmalarından önce onları anlatacak  takılar tasarlıyorum. Koleksiyonumdaki her parca birbirinden farklı: Hayalgücüm, deneyimim ve hislerimle harmanladığım fikirlerimin somut hallerini görmek kendi tasarımlarımı yaratmak istememin en onemli nedeni.