Teslimat ve İade Bilgileri

Teslimat

Duygunisanci.com  satış sitemizden herhangi bir Visa / Mastercard kredi kartları ile anında alışveriş yapabilirsiniz. 

Söz konusu sistem, herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Kredi kartı ödemeniz onaylandıktan sonra siparişiniz hazırlanarak kargoya verilecektir.

Ürünlerin fiyatlarına KDV dahildir.

Kredi kartı ödemesi onaylandıktan  sonra, internet sayfamızdan seçerek sipariş edilen ürün,  adrese teslim edilmek üzere max. 7 iş günü  (özel siparişler hariç) içerisinde markanın anlaşmalı olan kargo şirketi tarafından teslim edilecektir.

Ürün kargo tarafından adrese ulaştığında; ürünün kargo görevlisinin önünde incelenerek teslim alınması önerilir. Ürünün hasarlı olması durumunda görevliye tutanak düzenlettirip aynı kargo şirketine ürünün iadesini yaptırmanız gerekmektedir.

 

Ürünün ve Bedelin İade Edilebilme Koşulları :

Sipariş kargoya verilmeden yani « siparişiniz sisteme kaydedilmiştir » konumunda iken iptal işlemi  gerçekleştirebilir, ancak « siparişiniz kargoya verilmiştir » konumundaki sipariş işleme alınmış olduğundan iptal işlemi gerçekleştirilemeyecektir. Sipariş üzerine kişiye özel hazırlanmış tasarım ürünler iptal edilememektedir. Siparişinizi iptal etmek için [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Ürün teslim alındıktan sonraki en geç yedi (7) gün içerisinde  iade edilebilir veya değişim talebinde bulunulabilir. İade ya da ürün değişiminin yapılabilmesi için, bildirim ve talebin e-mail aracılığıyla yedi gün içerisinde tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir. İade işlemlerinin başlayabilmesi için, ürünü, faturasıyla beraber, dönüş kargo ücretinin müşteri tarafından karşılanarak gönderilmesi gerekir.

İade orijinal kutu ile birlikte yapılmalıdır. Kullanılmış, yıkanmış, tahrip edilmiş ve orjinal kutusu bozularak yeniden satıla bilirlik özelliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.  Ürün, burada belirtilen iade koşullarına uygun ise iade işlemi başlatılır. İade onaylandığında alıcının kayıtlı e-mail adresinden alıcıya ulaşılarak, kredi kartıyla yapılan ödeme hesabına geri yatırılır. Bu süreler bildirim tarihinden itibaren en geç on (20) işgünü içerisinde yapılır.